Leírás
Freshly sprouted wheat
- Falls in shape by itself
- The article is delivered ready to stand
- Suitable for protected outdoor areas
- approx. 7 light greencolored beautifully flowers
Scope of delivery
- 1 x plant
Paraméterek
| Setup | Falls in shape by itself |
| Standing/fixation | Gardening pot covered with artificial earth |
| Color | Green |
| Flowers | Pieces:approx. 7 pc/pcs |
| Color | light green |
| P(material | ) |
| Transport dimensions | 12 cm x 12 cm x 60 cm |
| Decor style | Woods and meadows |
| Season | Summer |
| Dimensions | Length:26 cm |
| Width | 26 cm |
| Height | 60 cm |
| Weight | 0.69 kg |
| Planter | |
| Dimensions | Height:11 cm |
| Diameter | Ø 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!