Leírás
Ground stake with skull
- Powered by a battery/battery pack
- Eyes red glowing
- Suitable for outdoor use
Scope of delivery
Paraméterek
| Battery | 3 x button cell 1.5 V LR44 alkaline manganese built-in |
| Effect | Eyes red glowing |
| Material | Plastic |
| Season | Halloween |
| Dimensions | Width:25 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 87 cm |
| Weight | 0.11 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!