Leírás
Attractive decorative branch for individual designs
- With approx. 42 greencolored lifelike leaves
Scope of delivery
- 12 x frond
Paraméterek
| Standing/fixation | Without |
| Color | Green |
| Foliage | Approx. 42 leaves |
| Material | textile |
| Decor style | Woods and meadows |
| Dimensions | Length:53 cm |
| Width | 42 cm |
| Weight | 0.36 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!