Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Extra light and sturdy decorative pot
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Material | PE ND polyethylene; aluminum |
| Color | Red, high-gloss |
| Border width | 3 cm |
| Inside diameter | 25 cm x Ø 23 cm |
| Material thickness | 3 mm |
| Dimensions | Height:120 cm |
| Diameter | Ø 30 cm |
| Weight | 7 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!