Leírás
Decorative grass with feathery florescence
Ornamental grassThis artificial feather grass is a small, but nice decoration plant for living or working spaces. The grass has a height of 60 cm and is equipped with 4 natural looking, white blossoms. It stands in a simple cement pot. The plant falls into a nice shape on its own.Our artificial grass is a gentle, simple decoration for any room. Plus, the plant always looks fresh and green. You won't have any trouble with this plant!
- Falls in shape by itself
- The article is delivered ready to stand
- With greencolored lifelike leaves
Scope of delivery
Paraméterek
| Setup | Falls in shape by itself |
| Standing/fixation | Gardening pot |
| Material | Plastic |
| Color | Green |
| Foliage | Material:plastic |
| Decor style | Modern living |
| Season | Spring |
| Dimensions | Height:60 cm |
| Diameter | Ø 20 cm |
| Planter | |
| Dimensions | Diameter:Ø 18 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!