Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-quality steel winch-stand
- Easy handling
- Complies with DIN 15560-27 and DIN EN ISO 12100-2
- Adjustable height
- TV spigot
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 35 kg |
| Standard | DIN 15560-27, DIN EN ISO 12100-2 |
| Height | Maximum:370 cm above 3 sections |
| Minimum | 170 cm |
| Attachment system | TV spigot Ø 28mm |
| Type (general stands) | Light stand/wind up |
| Material | Steel |
| Transport dimensions | 195 cm x 27 cm x 19 cm |
| Base area | Ø 111 cm |
| Weight | 20.15 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!