Leírás
Crossbeam for STV-50
- For 4 spots
- TV spigot
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Attachment system | TV spigot Ø 28mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Dimensions | Length:100 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 8.30 cm |
| Weight | 1.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!