Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Stand set up to 320 cm height and 300 cm width, maximum load 50 kg
- Easy to assemble
- Adjustable height
- Trusspipe: 35 mm
Scope of delivery
- 2 x stand
- 2 x crossbar
- 1 x mounting material
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Setup | Easy to assemble |
| Maximum carrying capacity | 50 kg |
| Height | Maximum:320 cm |
| Minimum | 170 cm |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Trusspipe | 35 mm |
| Type (general stands) | Light stand/manual |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:300 cm |
| Weight | 13.10 kg |
| Stand | |
| Material | Aluminum |
| Truss | |
| Material | Steel |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!