Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Safety mirror ball with second eyelet including black soft bag
EUROLITE Mirror Ball 50cm
Safety mirror ball with second eyelet
- Mirror ball with a stable plastic core
- High stability due to integrated axle
- Exact alignment
- Genuine glass mirror facets
- Additional safety eyelet for safety chain
- For application areas such as: Clubs/dancing school
EUROLITE SB-52 Soft Bag
Black soft bag for a mirror ball
- Fastened by drawstring
- Suitable for a mirror ball with a diameter of up to 50 cm
- High-quality workmanship with nylon , black
Scope of delivery
1 x EUROLITE Mirror Ball 50cm
- 1 x mirror ball
- 1 x user manual
1 x EUROLITE SB-52 Soft Bag
- 1 x bag
Paraméterek
| Weight | 4.92 kg |
| EUROLITE Mirror Ball 50cm | |
| Standing/fixation | Eyelet |
| Color | Silver |
| Mirror Dimensions | 1 cm x 1 cm |
| Dimensions | Diameter:Ø 50 cm |
| Weight | 4.70 kg |
| EUROLITE SB-52 Soft Bag | |
| Max. mirror ball diameter | 50 cm (EUROLITE) |
| Material | Nylon, water repellent |
| Color | Black |
| Dimensions | Height:65 cm |
| Diameter | Ø 50 cm |
| Weight | 0.22 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!