Leírás
PAR-16 housing with GU10 socket (with plug + cable)
- Mini-spot for GU-10 lamp
- Color-filters attachable
- Control via plug and play
- For PAR 16
- For application areas such as: Clubs/dancing school; decoration; Trade fair and shop fitting; party room; restaurants, bars and hotels; advertisement/Shop window
- Silent operation
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x filter frame
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | Max. 75 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 0.75 mm² H05SS-F |
| Cable length | Approx. 0.4 m |
| Base | GU10 |
| Lamp type | Selectable |
| Color generation | Via color filter frame |
| Control | Plug and play |
| Construction | PAR-16 |
| Housing color | White |
| Material | Aluminum, 1 mm |
| Slot for spot length | 7.8 cm x 7.8 cm |
| Dimensions | Length:17 cm |
| Width | 11 cm |
| Height | 13 cm |
| Weight | 0.30 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes | 2 x Ø10mm |
| Material | Aluminum, 3 mm |
| Filter frame | |
| Shape | Octagonal |
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Dimensions | Length:7.7 cm |
| Width | 7.7 cm |
| Diameter | Ø 5.3 cm |
| Weight | 0.01 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!