Leírás
Special lamp for show effect lighting
- Good color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 230, 220 - 240 V |
| Nominal wattage | 6 W |
| Base | GU10 |
| Lamp type | LED lamp; reflector lamp |
| Beam angle | 38° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3000K |
| Color rendering index (CRI) | 81 Ra |
| Lead time | 1 s |
| Construction | Reflector; bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 20000 h |
| Luminous flux | 609 lm |
| Wavelength | 605 nm |
| Lamp current | 0.042 A |
| Dimensions (LxD) | 54x51 mm |
| Weight | 0.06 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | E |
| EPREL-Nr | 979362 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!