Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Narrow beam pinspot with 30 W warm white (WW) LED
- For illuminating e.g. mirror balls, entrance or counter areas or as basic illumination
- 1 LED 30 W warm white (WW)
- Focus manual
- Spot effect
- Gobo wheel with static gobos, 4 reduction gobos
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via plug and play
- Flicker-free
- With a beam angle of 8°
- Very high color rendering index (CRI)
- With mounting bracket
- For application areas such as: Clubs/dancing school; wedding/gala/events; Trade fair and shop fitting; installation; restaurants, bars and hotels
- Silent operation
- Application possibility: Suspended; on stand
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x key
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 30 W |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 0.75 mm² H05VV-F |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 1 x 30 W warm white (WW) |
| Equipment | Focus manual |
| Gobos | Gobo wheel with static gobos, 4 reduction gobos |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Plug and play |
| Projection | Flicker-free |
| Beam angle | 8° |
| Beam angle (1/2 peak) | 8° |
| 11° | |
| 14° | |
| 16° | |
| Beam angle (1/10 peak) | 8° |
| 11° | |
| 14° | |
| 16° | |
| Color rendering index (CRI) | 97 Ra |
| Illuminance in Lux (lx) | Warm white (WW) 1m:6762 lx, 3m:754 lx, 6m:191 lx |
| Luminous flux | 3000 lm |
| Housing color | Black matte |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Material | Aluminum casting |
| Dimensions | Length:27.5 cm |
| Width | 10.5 cm |
| Height | 14.5 cm |
| Weight | 1.00 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes | 1 x Ø10mm |
| Material | Metal |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!