Leírás
Floor stand for spotlights
- Suitable for all spots up to 25 kg
- M10 bolt with butterfly nut
- Rubber feet
- M10 thread
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 25 kg |
| Type (general stands) | Other stands |
| Transport aid | Rubber feet |
| Color | Black |
| Material thickness | 4 mm |
| Thread | M10 thread x 25 mm |
| Dimensions | Length:30 cm |
| Width | 30 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 0.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!