Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Audience blinder for 2 PAR 36 120V/650W lamps (with dimmer)
- Horizontal lamp row
- Each lamp is individually connected to an internal lustre terminal, so that any lamp of your choice can easily be wired
- Extreme and lightning-fast light displays
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via plug and play
- For application areas such as: Stage; rental
- Silent operation
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 1300 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length | Approx. 0.8 m |
| Base | Cable |
| Lamp type | Halogen lamp |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Plug and play |
| Construction | PAR-36 |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:47.5 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 37.5 cm |
| Weight | 4.95 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!