Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Light sculpture with ventilator base, top piece and illuminant
- Spectacular light sculpture for use as indirect light, decoration, architecture light or distinctive eyecatcher for your advertising messages via lettering stickers
- Pyramidal white top
- Control via plug and play
- 4 x rubber feet
illuminant
- Dimmable
- Hot restrike
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x cone
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 320 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Suitable lamp | 230 V/50 W reflector GU10 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 0.75 mm² H05VV-F |
| Cable length | Approx. 0.9 m |
| Device fuse | 5 x 20 mm, F 2 A fuse replaceable |
| Control | Plug and play |
| Housing color | Black matte |
| Transport aid | 4 x rubber feet |
| Bottom plate | 16.5 cm Ø 47 cm |
| Weight | 8.70 kg |
| Cone | |
| Color | White |
| Dimensions | Height:300 cm |
| Diameter | Ø 47 cm |
| Illuminant | |
| Voltage (lamps) | 230 V |
| Nominal wattage | 50 W |
| Base | GU10 |
| Lamp type | High voltage lamp; halogen lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Hot restrike | |
| Color temperature | 2700K |
| Construction | Reflector |
| Luminous flux | 450 lm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!