Leírás
Special lamp for show effect lighting
- Dimmable
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 230, 220 - 240 V |
| Nominal wattage | 50 W |
| Base | GU10 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp; reflector lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 25° |
| Color of light | Blue |
| Lead time | 0 s |
| Construction | Reflector; bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 1500 h |
| Wavelength | 760 nm |
| Dimensions (LxD) | 81x51 mm |
| Weight | 0.04 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!