Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Baritone ukulele with pick-up system
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 2 x battery
- 1 x hex key
Paraméterek
| Battery | 2 x button cell 3.0 V CR2032 lithium manganese included |
| Pickup | 1 x piezo |
| Neck | Gaboon, |
| Fingerboard | acacia 18 frets |
| Body | Mahogany |
| Scale length | 515 mm |
| Nut width | 35 mm |
| Bridge | Oak |
| Top | Mahogany |
| Hardware | Black |
| Color | Nature, matte |
| Weight | 0.95 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!