Leírás
- High-quality workmanship with nylon , black
- Interior with foam padding
- Rugged carrying handle
- Shoulder strap
Scope of delivery
- 1 x bag
Paraméterek
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Transport aid | Shoulder strap |
| Material | Nylon |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:75 cm |
| Width | 28 cm |
| Height | 6 cm |
| Weight | 0.29 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!