Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Western guitar 4/4
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x battery
- 1 x hex key
Paraméterek
| Battery | 1 x 9.0 V E block 6F22 zinc carbon built-in |
| Pickup | With Pre-Amp and Tuner |
| Version | Right hand version |
| Neck | Nato, D-profile |
| Body | 4/4 dreadnought-form |
| Mahogany painted | |
| Pickguard | Black |
| Scale length | 650 mm |
| Nut width | 50 mm |
| Number of strings | 12 |
| Regulator | 1 x volume, |
| Equalizer | 4-band tone control |
| Top | Spruce |
| Hardware | Chromium-plated |
| Color | Black |
| Weight | 2.50 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!