Leírás
Stand for electric as well as accoustic guitars and E-basses
- Fits deep body shapes
- Not to be used with nitro lacquer painted guitars
- Upholstered with foam
- Easy to assemble
- Space-saving storing
Scope of delivery
Paraméterek
| Setup | Easy to assemble; space-saving storing |
| Type (general stands) | Guitar stand/ wall mount |
| Material | Steel |
| Transport dimensions | 41 cm x 30 cm x 6 cm |
| Dimensions | Width:32.5 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 37.5 cm |
| Weight | 1.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!