Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
15 W RMS guitar amplifier
- Rugged wooden housing with synthetic leather coating, plastic corners, carrying handle and rubber feet
Scope of delivery
- 1 x user manual
- 1 x amplifier
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 30.00 W |
| Output power | 15 W RMS |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Frequency range | 20 - 15000 Hz |
| S/N ratio | >70 dB |
| Connections | Input:mono via 1 x 6.3 mm plug (unbal.) |
| Output | headphones via 1 x 6.3 mm jack socket (stereo) mounting version |
| Output | line via 1 x 6.3 mm jack socket (stereo) mounting version |
| Equalizer | Master:3-band tone control |
| Input sensitivity | 20 mV |
| Speaker | 1 x woofer 6" |
| Dimensions | Width:34 cm |
| Depth | 22.5 cm |
| Height | 33 cm |
| Weight | 6.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!