Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Classical guitar 3/4
- For application areas such as: Gift idea
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x bag
- 1 x hex key
Paraméterek
| Neck | Gaboon, |
| Fingerboard | Blackwood |
| Body | 3/4 |
| Limewood | |
| Scale length | 580 mm |
| Nut width | 41 mm |
| Number of strings | 6 |
| Binding | Front side and back side blue |
| Top | Limewood |
| Color | Blue |
| Weight | 1.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!