Leírás
Soft bag for guitar
- Rugged double zippers
- With Outside pockets
- High-quality workmanship with 600 Denier-Nylon , brown
- Rugged carrying handle
- 2 x shoulder strap
Scope of delivery
- 1 x bag
Paraméterek
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Transport aid | 2 x shoulder strap |
| Material | 600 Denier-Nylon |
| Color | Brown |
| Dimensions | Width:40 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 103 cm |
| Weight | 0.98 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!