Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Accessory element for DECOTRUSS Quad - the decorative truss system
DECOTRUSS Quad Base Plate 500 bk
- Particularly easy installation with M8 screw
- Please order matching screw set separately
- For application areas such as: Shop fitting
DECOTRUSS Quad ST-1000 Truss bk
Decorative square crossbar
- Small decorative truss
- Small packing size of 20 cm
- Particularly easy installation with M8 screw
- Easily create trendy designs
- Achieve dramatic effects in combination with appropriate lighting, lush greenplants, brass elements and white as a strong contrast
- Please order matching screw set separately
- Available in differend lengths
- For application areas such as: Shop fitting; mobile djs / entertainer; installation
DECOTRUSS Quad Base Plate 300 bk
Accessory element for DECOTRUSS Quad - the decorative truss system
- Particularly easy installation with M8 screw
- Please order matching screw set separately
- For application areas such as: Shop fitting
ACCESSORY Screw Set M8x40, black
- M8 thread
Scope of delivery
1 x DECOTRUSS Quad Base Plate 500 bk
- 1 x plate
1 x DECOTRUSS Quad ST-1000 Truss bk
- 1 x truss
2 x ACCESSORY Screw Set M8x40, black
- 4 x screw
- 4 x washer
- 4 x nut
Paraméterek
| Weight | 18.85 kg |
| DECOTRUSS Quad Base Plate 500 bk | |
| Material | Steel |
| Color | Black, matte, powder-coated |
| Dimensions | Length:50 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 0.50 cm |
| Weight | 9.75 kg |
| DECOTRUSS Quad ST-1000 Truss bk | |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black, matte, powder-coated |
| Strut diameter x thickness | 8 mm full material |
| Dimensions | Length:100 cm |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Weight | 5.40 kg |
| DECOTRUSS Quad Base Plate 300 bk | |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black, matte, powder-coated |
| Dimensions | Length:30 cm |
| Width | 30 cm |
| Height | 0.50 cm |
| Weight | 3.50 kg |
| ACCESSORY Screw Set M8x40, black | |
| Thread | M8 thread x 40 mm |
| Weight | 0.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!