Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Az itt látható egyedi termékleírások és képek a DJSoundLight Kft tulajdonát képezik.
A fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat új megoldásokhoz vezetett a line array rendszerek körében. A VIO L210 egy új szintre lép a dB Technologies hangsugárzók között, célzottan a nagyobb hangerőt igénylő felhasználáshoz. Az egyedi belső akusztikus design a fejlett hangfeldolgozással együtt, kiemelkedő teljesítményt nyújt hangnyomás, lefedettség-koherencia, érthetőség és hangminőség tekintetében.
- Újonnan tervezett polikarbamiddal bevont faburkolat
- Egyszerűen konfigurálható beállítási műveletek a beépített 3-pontos riggelő hardvernek köszönhetően
- Exkluzívan kialakított hullámvezető a lenyűgöző szórási távolságért
- Alumínium hullámterelők a hangszórókban a koherens lesugárzásért.
- Fejlett DSP, lineáris fázis FIR filterek a szövegérthetőség érdekében
- Könnyűsúlyú neodímium mágnessel szerelt hangszórók
- Hálózat-kész beépített RDNET porttal
- Beépített EQ
- Akár 10 modul is használható egy 16A 230V-os áramkörben
- Egyedi akusztikus design hosszú távú lesugárzással és részletes hangképpel
Egy 3 lengőtekerccsel ellátott kompressziós driver (1,4 kilépőnyílással) felel a magasfrekvenciás hangok pontos leképzéséért. Az új fejlesztésű hullámterelők a hangok precíz irányítását segítik elő.
Az akusztikus burkolat két masszív alumínium fáziskúppal lett ellátva melyek a mélynyomók előtt helyezkednek el. A külső felületük kialakítása az oka a magas frekvenciájú hangok konstans irányítottságának.
Mindkét fáziskúp 26 gyémánt-alakú lyukkal rendelkezik, hogy csökkentsék az interferenciát a két mélyfrekvenciás driver között, miközben javítják a frekvenciát és a pontos hangképzést.
Fejlett DSP, jelentős hatékonysággal
A modul egy rendkívül hatékony D-osztályú Digipro G3 900W-os erősítővel rendelkezik, amellyel alkalmas arra, hogy elérje a 135dB-es hangnyomásszintet.
A nagy hatékonyság valóban kulcsfontosságú a VIO L 210-nél: Lehetőség van akár 10 modul összekapcsolására is egyetlen 220V-os hálózatban anélkül, hogy ez befolyásolná a teljesítményt.
A tökéletesen koherens lefedettség nagy távolságoknál is biztosítva van a FIR filteres fejlett processzálásnak köszönhetően.
Az előerősítő modul is fel van szerelve digitális optikai szigeteléssel, ami hozzájárul a kristálytiszta audio teljesítményhez.
Az ötletes riggelő hardver és a kiegészítők felgyorsítják a beállítási műveletet
A VIO L210 egy beépített 3-pontos riggelővel van felszerelve, lehetővé téve ezzel a rendszer gyors és zökkenőmentes beállítását. A két front link bármilyen szögből könnyedén kapcsolódik a modulhoz. A hátsó centrális riggelő szem fel van szerelve kampós kapcsokkal, hogy a dB Technologies Composer szoftvere által kiszámított viszonylag lapos szögek is beállíthatóak legyenek. A felemelés során beállított szögek ugyanúgy maradnak. A lapos szögek beállíthatóak közvetlenül az erre a célra kialakított DT-VIOL210 transzportkeretben, amiben 4 modul helyezhető el.
A függesztéshez kialakított DRK 210 váz két kampóval rendelkezik, melyek kialakítása lehetővé teszi a rendszer dőlésszögének sokkal precízebb beállítását. A DRK 210 stack tartozékként is szolgál, hogy biztosítsa a VIO L210 kabinet elhelyezkedését a VIO S310 szubládán. Amennyiben nincs használatban, a függeszthető váz rögzíthető és tárolható a DT-VIOL210 transzport felső fedelén.
Paraméterek
| Technikai adatok | |
| Hangszóró típusa | 2-utas aktív line array modul |
| Frekvencia átvitel (-3dB) | 78-18.100Hz |
| Max SPL | 135 dB |
| HF | 1x1.4 |
| Lengőtekercs HF | 3 |
| HF típus | neodímium, titánium betéttel |
| LF | 2x10 |
| Lengőtekers LF | 2.5 |
| LF típus | Neodímium alumínium fázis csatlakozó(neodymium aluminium phase plug) |
| Horizontális irányhatás(directivity) | 100o |
| Vertikális irányhatás(directivity) | Függ az array rendszer méretétől és a konfigurációtól |
| Erősítő | |
| AMP Technology | Digipro G3 |
| AMP Osztály | D-osztályú |
| Power RMS | 900 W |
| Csúcsteljesítmény | 1800 W |
| Hűtés | konvekciós(légáramlásos) |
| Tápegység | 900 W SMPS auto range PSU-val |
| Processzor | |
| Vezérlő | DSP 56 bit |
| AD/DA átalakító (converter) | 24bit/48 KHz |
| Limiter | Dual Active Multiband Peak, RMS, Thermal |
| Feldolgozás | FIR lineáris fázis |
| Crossover frekvencia LF-HF | 950 Hz |
| LF-HF görbe | 24dB/Octave |
| Jelbemenet | 1xXLR szimmetrikus mama |
| Kimenet | 1xXLR szimmetrikus papa |
| Hálózat | RDNet távvezérlés RJU45 kapcsoló IN/OUT |
| Tápaljzat | 1xPowerCon TRUE1 IN 1xPowerCon TRUE1 OUT |
| Kabinet | Többszörösen rétegelt lemez, polikarbamid festés, trapéz alapú |
| Fogantyúk | Oldalanként kettő |
| Tartozék esővédő | |
| Méretek (szé x ma x mé) | 720 mm x 320 mm x 520 mm |
| Súly | 28.6 Kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!