Leírás
Long wall mount for speakers, swivel and tiltable, maximum load 25 kg
- For speaker systems up to 38 cm (15")
- Arm length 380 mm
- Movable and tiltable
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 25 kg |
| Attachment system | Tube:Ø 35mm |
| Type (general stands) | Wallmount (speakerboxes) |
| Material | Steel (powder-coated); steel (powder-coated) |
| Color | Black, painted |
| Dimensions | Width:13.5 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 25 cm |
| Weight | 2.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!