Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Az itt látható egyedi termékleírások és képek a DJSoundLight Kft tulajdonát képezik.
A DVA MS12 egy riggelhető subwoofer, amely pontosan illeszkedik a DVA MINI-hez.
Különleges kialakításának köszönhetően tökéletesen illeszkedik egy M2M és M2S array-hez. Az MS12 egy 12"-os, bass-reflex dobozba szerelt mélysugárzóval van ellátva, amely tökéletes mély hangzást biztosít a DVA MINI rendszer számára.
Paraméterek
| Komponensek | |
| Mély hangszóró | 12" |
| Mély erősítő teljesítménye | 700 W RMS |
| Tulajdonságok | |
| Hangnyomás (folyamatos) | 131 dB |
| Lesugárzási szög ( ° ) | Omnidirectional |
| Aktív utak | Igen |
| Crossover frekvencia. 90 - 120 Hz 24 dB/Oktáv | |
| Tápcsatlakozás | 1 x PowerCon in, 1 x PowerCon out |
| Szabályozási lehetőség | Xover frekvencia kapcsoló, fázisfordítás, kimeneti mód választó (Link/Xover), hangerő |
| Tovább fűzhetőség | paralel |
| Összteljesítmény | 700 W RMS (1400 W PEAK) |
| Kimeneti csatlakozók | XLR papa szimmetrikus, mini USB 'B' poert (szervíznek fenntartva) |
| Frekvencia átvitel | 45 Hz - 140 Hz (-6 dB), 40 Hz - 165 Hz (-10 dB) |
| Bemeneti csatlakozók | XLR mama, szimmetrikus |
| Általános | |
| Doboz anyaga | Nyír rétegelt lemez poliuretán festéssel |
| Méret | 460 x 430 x 385 mm |
| Tömeg | 26.5 Kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!