Leírás
Az itt látható egyedi termékleírások és képek a DJSoundLight Kft tulajdonát képezik.
A DVA KS20 tökéletes mélyfrekvenciás kiegészítője a nagyobb DVA K5 rendszereknek, állított és fektetett elrendezésben is használhatjuk
A DVA KS20-ban két 457mm-es mélyhangszórót találunk bass reflex elrendezésben, valamint két Digipro G3 végerősítőjének köszönhetően 4000W peak teljesítmény leadására képes. A rendszer belső felépítése egyesíti a bass reflex és a tölcséres kialakítás előnyeit, mindezt egy kompakt, időtálló hangládában, vastag fekete lakkréteggel. Az 56 bites DSP vezérli a limiter-eket és a delay-eket, így a rendszer beállítása zökkenőmentes, üzemeltetése hibáktól mentes. A DVA KS20 tökéletes mélyfrekvenciás kiegészítője a nagyobb DVA K5 rendszereknek, állított helyzetben is használhatjuk köszönhetően a felső panelon található riggelési pontoknak, amikre a DRK-20/10 riggelő keretet rögzíthetjük.
Paraméterek
| Hangfal típusa | Aktív bassreflex-horn rendszerű mélysugárzó |
| Akusztikai adatok | |
| Frekvencia érzékenység[-10dB] | 41 Hz - 120 Hz |
| Max SPL | 138 dB |
| Iránykarakterisztika | Gömbi (Omnidirectional) |
| Mélyhangszóró | 2x 457mm |
| Mélyhangszóró hangtekercse | 101mm |
| Végerősítő | |
| Erősítő rendszere | Digipro G3 |
| Erősítő osztályozása | D-osztályú |
| RMS teljesítmény | 1800 W |
| Peak teljesítmény | 3600 W |
| Hűtés | léghűtéses |
| Tápegység | 1800 W SMPS (auto range PSU) |
| Processzor | |
| Kontroller | DSP 56 Bit |
| AD/DA konverzió | 24 Bit / 48 KHz |
| Limiter | Dual Active Multiband RMS, Peak, Thermal |
| Hangváltó frekvencia LF-HF | 90, 120 Hz (választható) |
| LF-HF esése | 24 dB/Oktáv |
| Bemenet | |
| Bemeneti szekció | 2x XLR Szimmetrikus |
| Kimeneti szekció | 2x XLR Szimmetrikus |
| Áramellátás csatlakozók | 1 x Powercon In + 1 x Powercon Out |
| Kezelőszervek | |
| 1 x bemeneti érzékenység potméter | |
| 1 x DSP potméter (delay, maximum 4.5 ms) | |
| 1 x fázisfordító kapcsoló (0°-180°) | |
| 1 x hangváltó frekvenciája (90 Hz, 120Hz) | |
| 1 x Output Mode kapcsoló (Link - X-Over) | |
| Felépítés | |
| Hangláda anyaga | rétegelt lemez |
| Fogantyúk | 3x oldalanként |
| Állványlyuk | 1x M20 a felső panelen |
| Riggelési pontok | 2x pont a felső panelen a DRK 10/20 riggelő keret rögzítésére |
| Szélesség | 1100 mm |
| Magasság | 580 mm |
| Mélység | 720 mm |
| Tömeg | 84 kg |