Leírás
Az itt látható egyedi termékleírások és képek a DJSoundLight Kft tulajdonát képezik.
Alkalmazható kompakt PA rendszer részeként, állványra helyezve, földre téve, levegőbe felemelve DVA K5 elrendezés részeként, így ez az aktív subhangfal a DVA széria legsokoldalúbb mélysugárzója.
A DVA KS10-ben egy 457mm-es mélyhangszórót találunk semi horn elrendezésben, ezt egy D-osztályú Digipro G3 végfok hajtja meg, peak teljesítménye 2000W, hangnyomása 134 dB SPL. Rendkívül sokoldalú, köszönhetően a szimmetrikus, sztereó be- és kimenetű előfokának köszönhetően. A KS10-et alapvetően kompakt PA rendszerben használhatjuk (állványra tett DVA K5-tel együtt), illetve földre helyezve, valamint levegőbe is felhúzhatjuk az opcionális riggelő kiegészítővel. Egy külön encoder-rel delay-ezhetjük a mélysugárzó hangját maximum 4.5ms-ig, 0.5ms-os lépésenként. Egy kapcsolóval megfordíthatjuk a fázist 180°-kal, egy másik kapcsolóval pedig átállíthatjuk az alul áteresztő szűrő frekvenciáját 90Hz-ről 120Hz-re.
Paraméterek
| Hangfal típusa | Aktív semi-horn rendszerű riggelhető mélysugárzó |
| Akusztikai adatok | |
| Frekvencia érzékenység[-10dB] | 41 Hz - 120 Hz |
| Max SPL | 134 dB |
| Iránykarakterisztika | Gömbi (Omnidirectional) |
| Mélyhangszóró | 457mm |
| Mélyhangszóró hangtekercse | 101mm |
| Végerősítő | |
| Erősítő rendszere | Digipro? G3 |
| Erősítő osztályozása | D-osztályú |
| RMS teljesítmény | 900 W |
| Peak teljesítmény | 1800 W |
| Hűtés | léghűtéses |
| Tápegység | 900 W SMPS (auto range PSU) |
| Processzor | |
| Kontroller | DSP 56 Bit |
| AD/DA konverzió | 24 Bit / 48 KHz |
| Limiter | Dual Active Multiband RMS, Peak, Thermal |
| Hangváltó frekvencia LF-HF | 90, 120 Hz (választható) |
| LF-HF esése | 24 dB/Oktáv |
| Bemenet | |
| Bemeneti szekció | 2x XLR Szimmetrikus |
| Kimeneti szekció | 2x XLR Szimmetrikus |
| Áramellátás csatlakozók | 1 x Powercon In + 1 x Powercon Out |
| Kezelőszervek | |
| 1 x bemeneti érzékenység potméter | |
| 1 x DSP potméter (delay, maximum 4.5 ms) | |
| 1 x fázisfordító kapcsoló (0°-180°) | |
| 1 x hangváltó frekvenciája (90 Hz, 120Hz) | |
| 1 x Output Mode kapcsoló (Link - X-Over) | |
| Felépítés | |
| Hangláda anyaga | többrétegű rétegelt lemez |
| Fogantyúk | 2x a hangfal oldalán |
| Állványlyuk | 1x M20 a felső panelen |
| Riggelési pontok | 2x pont a felső panelen a DRK 10/20 riggelő keret rögzítésére |
| Szélesség | 515 mm |
| Magasság | 640 mm |
| Mélység | 720 mm |
| Tömeg | 43.4 kg |