Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Compact 800 W fog machine, extremely fast heat-up time and remote control
- Portable fogger with 800 W heater
- Always ready to emit fog due to ECO temperature control
- Handle-mounted button for operation
- Rugged metal housing
- Short warm-up time
- With level indication
- Operates on water-based fluid
- Control via on/off switch on device; wired remote control; wireless remote control (optional); timer (optional)
- For application areas such as: Party room; stage; theater; rental
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x remote control
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 750 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length | 10 m |
| Warm-up time | Approx. 2 min |
| Tank capacity | 0.8 l water-based fluid fixed tank |
| Fluid consumption | Approx. 13 ml/min |
| Control | On/off switch on device; wired remote control; wireless remote control (optional); timer (optional) |
| Housing color | Silver |
| Heater | 745 W |
| Dimensions | Length:31.5 cm |
| Width | 12.8 cm |
| Height | 21.8 cm |
| Weight | 4.20 kg |
| Noise classification | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!