Leírás
Cable remote control with timer function for diverse ANTARI fog machines
Scope of delivery
- 1 x remote control
Paraméterek
| Cable length | 10 m |
| Connector type | 6.3 mm jack socket (stereo) |
| Plug A | 1 x 6.3 mm jack (stereo) |
| Plug B | X |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Length:12 cm |
| Width | 6.5 cm |
| Height | 4 cm |
| Weight | 0.34 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!