Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Truss mount
- With two TPC-50 clamps
- Trusspipe: 50 mm
ALUTRUSS GI-1 Truss Adapter silver
Truss mount
- U-profile for hanging truss from the ceiling
- Designed for trusses from 25 to 40 cm
- Thanks to its adjustable system, just one adapter can be used for different trusses
- M20 ring bolt with washer and self-locking nut
- Made in Europe
EUROLITE TPC-50 Half Coupler
Mounting coupler for 50 mm tube, maximum load WLL 800 kg
Scope of delivery
1 x ALUTRUSS GI-1 Truss Adapter silver
- 1 x device
Paraméterek
| Trusspipe | 50 mm |
| Dimensions | Height:5 cm |
| Weight | 3.97 kg |
| ALUTRUSS GI-1 Truss Adapter silver | |
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 250 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 500 kg |
| Material | Steel, 3.5 mm |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Length:40 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 12 cm |
| Weight | 2.55 kg |
| EUROLITE TPC-50 Half Coupler | |
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 400 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 800 kg |
| Tube diameter sector | 45 - 50 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
| Mounting screw | M10 |
| Dimensions | Length:11 cm |
| Width | 5 cm |
| Depth | 11.50 cm |
| Weight | 0.71 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!