Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Big red button for electric firing units
- Control via on/off switch on device
- Made in Europe
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 4 W |
| Power connection | Mains input via PowerCON TRUE (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output | 1 x PowerCON TRUE (F) mounting version |
| Control | On/off switch on device |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Length:16.5 cm |
| Width | 16.5 cm |
| Height | 7.5 cm |
| Weight | 1.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!