Leírás
Electric confetti cannon
- Ammunition for E-Shot, WI-Shot and Confetti Gun
- Maximum load of PVC confetti inside
- Fun for young and old
- Output distance: Approx. 6 m
- Complies with SP 371(1)
- Available in various colors and sizes
- BAM tested
- For application areas such as: Clubs/dancing school; stage
Scope of delivery
Paraméterek
| Power connection | Fixed power supply cord with special plug |
| Output distance | Approx. 6 m |
| Standard | SP 371(1), |
| Type of Confetti | Confetti |
| Activation | Electric |
| Color | Green, metallic |
| Dimensions | Length:50 cm |
| Weight | 0.37 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!