Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Portable firing unit for confetti and streamers
- The electric shooter can be used for confetti or streamer cannons
- Suitable for electric cannons with 50and 80 cm length
- One shot mode or full shot mode available
- Rechargeable via PowerCon cable
- Powered by a battery/battery pack
- Output distance: Approx. 20 m
- Control via on/off switch on device
- Made in Europe
- For application areas such as: Carnival
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 100 W |
| Power connection | Mains input via PowerCON (blue), mounting version |
| Power output | 2 x special connector recessed mounting |
| Output distance | Approx. 20 m |
| Control | On/off switch on device |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:13 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 18 cm |
| Weight | 2.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!