Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Paraméterek
| Méretek | d6,5 mm d 10,5 mm |
| Iránykarakterisztika | omni-directional |
| Maximális hangnyomásszint (passzív) | 130 dB |
| Jelátalakító típusa (mikrofon) | Permanent polarized condenser |
| Érzékenység (szabad hangtérben), terhelés nélkül (1 kHz) | 17 mV/Pa |
| Üzemi feszültség (saját áramforrás) | 7,5 v |
| Csatlakozókábel | mini-jack |
| Egyemértékű zajszint | 32 dB |
| Kábelhossz | 1,6 m |
| Frekvenciaátvitel (Mikrofon) | 50-18000 Hz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!