Leírás
Az itt látható egyedi termékleírások és képek a DJSoundLight Kft tulajdonát képezik.
A Sennheiser - EW 500 G4-MKE2 egy valódi többutas, félrack szélességű vevő teljesen fém házban, teljes körű vezérlést biztosító, intuitív OLED-kijelzővel. Híres hangmérnökök támaszkodnak az EW 500 G4 rugalmasságára, különösen ha többcsatornás beállításokat kell kezelni a világ különféle zenei színpadjain max. 88 MHz-es sávszélességig és 32 csatornáig. Ethernet-csatlakozással rendelkezik a beépített Wireless Systems Manager (WSM) vezérlőszoftverhez a többcsatornás beállítások frekvenciáinak kifinomult koordinálásához. Ez a rendszer a profik választása a hatásos előadásokhoz. Az MKE 2 Gold többutas kondenzátoros mikrofon bármely nagy-színpadon kiállja az idő próbáját és kiváló beszédértést biztosít minden kültéri és beltéri színpadon.
Jellemzők:
Valódi többutas félrack szélességű vevő teljesen fém házban, teljes körű vezérlést biztosító, intuitív OLED-kijelzővel
Az adó és a vevő közti könnyű és rugalmas vezeték nélküli szinkronizálás infravörös sugárzással
Max. 32 kompatibilis csatorna
88 MHz-es sávszélességig 3520 választható frekvenciával, teljesen hangolható egy állandó UHF tartományban
Ethernet-csatlakozás a Wireless Systems Manager (WSM) vezérlőszoftverhez a többcsatornás beállítások frekvenciáinak kifinomult koordinálásához
Magas RF kimeneti teljesítmény (max. 50 mW, három lépésben – 10/30/50 – állítható), az adott ország előírásaitól függően
A csomag tartalma:
EM 300-500 G4 valódi többutas vevő
SK 500 G4 zsebadó
MKE 2 feltűzhető mikrofon
GA 3 rackrögzítési készlet
2 AA elem
2 rúdantenna
tápellátás
rövid útmutató
biztonsági útmutató
a gyártó nyilatkozata
Paraméterek
| RF frekvenciatartomány | 470 – 558 MHz |
| Mikrofon | MKE-2-Gold, előpolarizált kondenzátor |
| Iránykarakterisztika | Gömbkarakterisztikájú |
| Mikrofon AF frekvenciaátvitel | 20 – 20.000 Hz |
| Max. SPL | 142 dB |
| Mikrofon egyenérékű zajszint | 26 dB |
| Mikrofon érzékenység | 5 mV/Pa, ± 3 dB (terhelés nélkül) |
| Mikrofon kábelhossz | 1.6 m |
| Zsebadó tápellátása | 2 AA elem 1.5 V vagy BA 2015 akkuegység (nem tartozék) |
| Zsebadó fogyasztása | 180 mA |
| Zsebadó bemeneti impedancia | 40 kΩ |
| Zsebadó csatornaszám | 32 |
| Zsebadó frekvenciaátvitel Mic | 80 – 18 000 Hz |
| Zsebadó frekvenciaátvitel Line | 25 – 18 000 Hz |
| Zsebadó működési ideje elemről | kb. 8 óra (elemtől függően) |
| Zsebadó mérete | 82 x 64 x 24 mm |
| Zsebadó súlya | 160 g |
| Vevő csatlakozó1 | 6,3 mm-es jack (asszimmetrikus) +12 dBu, |
| Vevő csatlakozó2 | 3-pólusú XLR (szimmetrikus) +18 dBu |
| Vevő jel/zaj viszony | ≥ 115 dBA |
| Vevő THD | ≤ 0,9 % |
| Vevő RF érzékenység | < 2,5 μV, 52 dBA eff S/N esetén |
| Vevő tápellátása | 12V DC tartozék tápegységről |
| Vevő fogyasztása | 350 mA |
| Vevő mérete | 202 x 212 x 43 mm |
| Vevő súlya | 980 g |