Leírás
Az itt látható egyedi termékleírások és képek a DJSoundLight Kft tulajdonát képezik.
A Sennheiser - EW 300 G4 az egyik legjobb üzleti választás, mivel a csúcskategóriát képviseli az oktatásban és a konferenciák, előadások világában. A G4 300 sorozat kiaknázza a 88 MHz-ig megnövelt kapcsolási sávszélesség előnyeit. Az új frekvenciatartományok megbízható működés mellett akár több tucat csatornát tartalmazó, többcsatornás beállításokat is lehetővé tesznek – a digitális osztás ellenére. A moderátorok és az előadók szeretnek a G4 egységgel dolgozni, mivel az zökkenőmentes, professzionális, megbízható működést biztosít. A kézi adó alumínium háza nem csupán robusztus, de pehelykönnyű is. A zajmentes némító kapcsoló pedig biztosítja teljes kontrollt egy-egy esemény hangosítása során.
Jellemzők:
Könnyen üzemeltethető, rövid beállítási idő
A beépített hálózati aljzat lehetővé teszi a Sennheiser Control Cockpit és a WSM szoftvereken keresztüli vezérlést, felügyeletet és beállítást
A termékek széles köre és az elérhető szolgáltatások (pl. mikrofonok) bármely környezetben lehetővé teszik az üzemeltetést
Max. 88 MHz-es sávszélességig és 32 csatornáig
Megnövelt RF kimeneti teljesítmény (Kapcsolható: 10/30/50 mW)
Átviteli távolság: max. 100 méter/330 láb
Kompatibilis az LSP 500 PRO vezetéknélküli hangszórórendszerrel
A zsebadóhoz RC (távvezérlő) kapcsoló érhető el
A csomag tartalma:
EM 300-500 G4 valódi többutas vevő
SKM 300 G4-S kézi adó
MME 865-1 mikrofonfej
GA 3 rackrögzítési készlet
MZQ 1 mikrofonrögzítő bilincs
tápellátás
2 AA elem
2 rúdantenna
rövid útmutató
biztonsági útmutató
a gyártó nyilatkozata
Paraméterek
| RF frekvenciatartomány | 470 – 558 MHz |
| Mikrofon | Dinamikus |
| Iránykarakterisztika | Szuperkardioid |
| Mikrofon AF frekvenciaátvitel | 80 – 18.000 Hz |
| Mikrofon jel/zaj viszony | ≥ 115 dBA |
| Mikrofon THD | ≤ 0,9 % |
| Max. SPL | 150 dB |
| Mikrofon üzemidő | kb. 8 óra (elemtől függően) |
| Mikrofon fogyasztása | 180 mA |
| Mikrofon tápellátása | 2 AA elem, 1,5 V vagy akkumulátor (nem tartozék) |
| Mikrofon mérete | Ø 50 x 265 mm |
| Mikrofon súlya | 450 g |
| Vevő csatlakozó1 | 6,3 mm-es jack (asszimmetrikus) +12 dBu, |
| Vevő csatlakozó2 | 3-pólusú XLR (szimmetrikus) +18 dBu |
| Vevő jel/zaj viszony | ≥ 115 dBA |
| Vevő THD | ≤ 0,9 % |
| Vevő RF érzékenység | < 2,5 μV, 52 dBA eff S/N esetén |
| Vevő tápellátása | 12V DC tartozék tápegységről |
| Vevő fogyasztása | 350 mA |
| Vevő mérete | 202 x 212 x 43 mm |
| Vevő súlya | 980 g |