Leírás
Az itt látható egyedi termékleírások és képek a DJSoundLight Kft tulajdonát képezik.
Sennheiser - EW 100 G4-ME2/835-S-A
A professzionális élő hanghoz kifejlesztve: Robusztus minden-egyben vezeték nélküli kombinált rendszer énekesek, előadók és moderátorok számára. Rugalmas vezeték nélküli rendszer énekesek, előadók vagy zenészek számára 42 MHz-ig terjedő hangolási sávszélességgel egy stabil UHF tartományban; akár 12 kapcsolt rendszer gyors és egyidejű beállítása.
Dinamikus e 835 kézi mikrofon, robusztus zsebadó és könnyen feltűzhető gömbkarakterisztikás kondenzátor ME 2-II mikrofon nagyfokú beszédértés a mindennapi színpadi munkákhoz.
Jellemzők:
- Valódi több utas félrack szélességű vevő teljesen fém házban, teljes körű vezérlést biztosító, intuitív LCD-kijelzővel
- Az adó és a vevő közti könnyű és rugalmas vezeték nélküli szinkronizálás infravörös sugárzással
- Gyors frekvencia kiosztás max. 12 vevőig az új kapcsolódási funkcióval
- Max. 20 kompatibilis csatorna
- 42 MHz-es sávszélességig 1680 választható frekvenciával, teljesen hangolható egy állandó UHF tartományban
- Átviteli távolság: max. 100 méter/300 láb
- Magas RF kimeneti teljesítmény (max. 30 mW), az adott ország előírásaitól függően
A csomag tartalma:
EM 100 G4(vezeték nélküli vevőegység), SK 100 G4(zsebadó), SKM 100-S G4, MMD 835-1(mikrofon kapszula), ME 2 kondenzátor gömbkarakterisztikás (csiptetős mikrofon), GA 3(rackbe építő készlet), MZQ 1 mikrofonrögzítő bilincs, tápellátás, 4 AA elem,antennák, RJ 10, rövid útmutató, biztonsági útmutató, a gyártó nyilatkozata, frekvencia kiegészítő lap
Paraméterek
| Mikrofon típusa | Vezeték nélküli kézi (MMD 835-1) |
| Üzemi frekvencia | 516 – 558 MHz |
| Ajánlott felhasználás | ének/beszéd |
| Mikrofon kapszula | dinamikus |
| Iránykarakterisztika | kardioid |
| Max SPL | 154 dB |
| Kapcsolható low cut szűrő | - |
| Jel/zaj viszony | 110 dB |
| Vevőegység kimeneti csatlakozók | - |
| Tápellátás | elemről |
| Elem típusa | AA |
| Elem üzemidő | 10 óra |
| Szín | Fekete |
| Mikrofon típusa | Csiptetős mikrofon ME-2 |
| Üzemi frekvencia | 516 – 558 MHz. |
| Ajánlott felhasználás | ének/beszéd |
| Mikrofon kapszula | kondenzátor |
| Iránykarakterisztika | Gömb |
| Frekvenciaátvitel | 50 - 18.000 Hz |
| Max SPL | 130 dB |
| Kábelhossz | 1,60 m |
| Kapcsolható low cut szűrő | - |
| Jel/zaj viszony | 110 dB |
| Csatlakozók | 1x 3,5 mm jack |
| Tápellátás | elemről |
| Elem típusa | AA |
| Elem üzemidő | 10 óra |
| Szín | Fekete |