Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 6.5 mm, black, laminated
- Interior with felt cover
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 high-quality butterfly locks
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Material | Plywood multi-layer glued, 6.5 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 38 cm x 38 cm x 51 cm |
| Dimensions | Length:42 cm |
| Width | 42 cm |
| Depth | 55 cm |
| Weight | 8.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!