Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- With 2 pickfoam
- Steel ball corner
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 6.5 mm, black
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Material | Plywood multi-layer glued, 6.5 mm |
| Color | Black |
| Inside dimensions | 58 cm x 38 cm x 32 cm |
| Dimensions | Length:61.5 cm |
| Depth | 41.5 cm |
| Height | 44.5 cm |
| Weight | 10.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!