Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Interior with felt cover
cover with felt cover - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Stackable steel ball corners
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | Stackable steel ball corners |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 117.5 cm x 37 cm x 21 cm |
| Dimensions | Width:122 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 33 cm |
| Weight | 13.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!