Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- High-quality workmanship with birch multiplex 9 mm, black, laminated
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 8 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 5 Hinge straps
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 150 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 8 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Birch multiplex, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 121.5 cm x 56.5 cm x 62 cm |
| Dimensions | Width:126 cm |
| Depth | 61 cm |
| Height | 91.5 cm |
| Weight | 38.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!