Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Drawer case with castors
- With 4 drawers
- With desk function
- With documents drawer
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9 mm, black, laminated
- Removable cover
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 4 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:4 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9 mm, laminated |
| Color | Black, laminated |
| Table console | 80 cm x 57 cm x 10 cm |
| Compartment dimensions | 35 cm x 48 cm x 12 cm |
| Accessory compartment | 10 cm x 48 cm x 12 cm |
| Compartment dimensions | 46 cm x 48 cm x 14 cm |
| Dimensions | Width:57 cm |
| Depth | 66 cm |
| Height | 95.5 cm |
| Weight | 58.95 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!