Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- With drawers
- With desk function
- With documents drawer
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9 mm, black, laminated
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 4 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:4 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Compartment dimensions | 55.5 cm x 54 cm x 21 cm |
| 55.5 cm x 54 cm x 13 cm | |
| 55.5 cm x 54 cm x 30 cm | |
| Table console | 58 cm x 100 cm |
| Dimensions | Width:59 cm |
| Depth | 66 cm |
| Height | 115 cm |
| Weight | 72.35 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!