Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Drawer case with castors
- With drawers
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9 mm, black, laminated
- Interior with felt cover
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 4 high-quality butterfly locks with shut-off function
- 4 x castors with 2 locking brakes
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:4 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Compartment dimensions | 55 cm x 30 cm |
| 55 cm x 22 cm | |
| 55 cm x 13.5 cm | |
| Dimensions | Width:60 cm |
| Depth | 64 cm |
| Height | 115 cm |
| Weight | 64.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!