Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case
- For two DJ CD players and a 10" DJ mixing console
- Removable front plate for front-loading CD players
- Provision for cable inlets
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 3 mm, black, laminated
- Cover with foam padding
- Interior with foam padding
- Removable cover
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 4 high-quality spring locks with shut-off function
- Rubber feet
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 2 x key
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:4 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | Rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 3 mm |
| Color | Black, laminated |
| Outer compartment | 25 cm x 43 cm x 8 cm |
| Middle compartment | 21 cm x 43 cm x 8 cm |
| Front openings | 18 cm x 6 cm |
| Inside dimensions | 71 cm x 43 cm x 8 cm |
| Dimensions | Width:84 cm |
| Depth | 47 cm |
| Height | 15.5 cm |
| Weight | 5.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!