Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, PRO version
- High-quality workmanship with birch multiplex 6.5 mm, dark brown, laminated
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 6.5 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Inside dimensions | 60 cm x 40 cm x 40 cm |
| Dimensions | Width:64 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 44 cm |
| Weight | 10.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!