Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case
- With dividers
- With acessory pocket in the cover
- With documents drawer
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 4 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality butterfly locks
- Trolley
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | Trolley |
| Material | Plywood multi-layer glued, 4 mm |
| Color | Black, laminated |
| Compartment dimensions | 16 cm x 36.5 cm x 17 cm |
| 14 cm x 36.5 cm x 17 cm | |
| Inside dimensions | 17 cm |
| Dimensions | Width:62.5 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 32 cm |
| Weight | 9.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!