Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trolley case with castors
- 4 x castors
- Pickfoam
- 1 x trolley
- The article is delivered with pre-assembled Wheels
- Cabinet corner
- High-quality workmanship with MDF (medium density fiberboard) 3.5 mm, black
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 14mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- Hinged, chromium plated case handle
- 2 tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 8 x plastic feet
- For application areas such as: Mobile use
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 15 kg |
| Aluminum profile frames | 14 mm |
| Case handle | 1 pc/pcs |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors |
| 1 x trolley | |
| 8 x plastic feet | |
| Material | MDF (medium density fiberboard), 3.5 mm |
| Color | Black |
| Inside dimensions | 45.5 cm x 27.5 cm x 20 cm |
| Dimensions | Width:34 cm |
| Depth | 29.5 cm |
| Height | 57 cm |
| Weight | 5.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!